כיום אזור צפון הארץ הוא האזור האטרקטיבי ביותר בתחום תיירות הכפרית הכוללת בתוכה בקתות עץ בצפון המתאימות לסוגים שונים של מטיילים וחופשות. מדובר בחדרי אירוח משודרגים המתאימים למשפחות עם ילדים, במגוון גילאים ואפילו עבור משפחות מורחבות או מורכבות. יותר ויותר בעלי צימרים מציעים כיום צימרים למשפחות מהסיבה הפשוטה שהם הבינו את הפוטנציאל החבוי בצורת נופש זו וגם זיהו את הביקוש לחדרי אירוח מיוחדים השונים בחדרים של בית מלון וגם משנים את החופשה בהתאם. צימר משפחתי בצפון הוא הדבר החם כיום בתחום תיירות הפנים.

מה מתאים בתור צימר משפחתי בצפון?

הצימרים המתאימים ביותר למשפחות עם הילדים המבקשות לצאת לחופשה ובכך להשיג אתנחתא מהשגרה והיומיום הם צימרים עם בריכה. כאשר יוצאים לחופשה ברוב ימות השנה חם מאד וטבילה בבריכה עם מים צוננים יכולה לשפר את החופשה כולה. כאשר ישנה בריכה הצמודה לצימר וניתנת לשימוש על ידי אורחי הצימרים לא תהיה התקלות בבריכה ויהיה נחמד ונעים לשהות בה ובסביבתה על ידי כל הנופשים בכל הגילאים. הילדים יאהבו לרחוץ בבריכה וההורים יוכלו לנוח בסמוך על המדשאה.

בקתות עץ בצפון עשויות אף הן להתאים בתור צימרים המוצעים לנופש על ידי משפחות עם ילדים בגילאים שונים. כאשר הצימר הוא בקתת עץ משתנה האווירה כולה והופכת לכפרית שקטה, שלווה ורגועה הרבה יותר. אי אפשר שלא להתאהב בבקתת עץ השונה כל כך מצימר עשוי בטון או בית מלון שרגילים לחופשה בו. צימר משפחתי בצפון עשוי לדמות מגורים בבית צמוד קרקע עבור משפחות המגיעות מערים גדולות או יישובים קהילתיים ולאפשר להן לחוות כמה ימים של כפריות בשטח רחב ידיים שאפשר לטייל בו ללא הפרעה.

איך לבחור צימרים למשפחות?

כאשר מבררים פרטים בנוגע לחופשה ומגדירים מה רוצים יותר או פחות – חשוב מאד לוודא שהצימר שחושבים עליו הוא אכן צימר משפחתי בצפון, בניגוד לצימרים הפונים אל קהל יעד של זוגות המחפשים חופשה זוגית או רומנטית. חשוב לשאול כמה חדרים יש בצימר, כמה מבוגרים או ילדים יכול ומתאים הצימר להכיל ואילו פעילויות או אטרקציות המתאימות למשפחות יש בקרבת מקום, במתחם הצימרים עצמו או במרחק של נסיעה לא ארוכה משם. משפחות רבות מחפשות מנוחה ולא מעוניינות בנסיעות מתישות, אלא מעדיפות כמה שיותר פעילויות בצמוד לצימר.

צימר משפחתי בצפון עשוי להתאים לחופשה של כל משפחה, ללא קשר למספר המבוגרים בה, למספר הילדים בה, לגילאי הילדים או לאופי החופשה הדרוש. חופשה בצימר המותאם למשפחה לבטח ישאיר טעם של עוד בקרב כל מי שלקח חלק בחופשה וכולם יצפו בכיליון עיניים לחופשה הבאה, במידה ויוחלט שתתבסס על אותם עקרונות או אפילו תתבצע באותו הצימר בדיוק. חופשה משפחתית משאירה חותם בקרב כל מי שמשתתף בה ואי אפשר שלא להיזכר בה בשמחה ותוך העלאת חיוך על הפנים.

ילדים בגילאים צעירים הם קהל יעד מושלם ליציאה לחופשה משפחתית. הם ישמחו לשתף בחוויות חברים בגן או בבית הספר. זה הזמן ליצור ביחד חוויות משפחתיות שכל בני המשפחה לוקחים בהם חלק ותמיד, גם לאחר שנים רבות יהיה נעים ונחמד להיזכר בהן. כאשר נשאר טעם טוב מהחופשה כולם ירצו לשחזר את הכיף וההנאה בשנה הבאה או החופשה הבאה. בזכות צימר משפחתי מוצלח החופשה תהיה הרבה יותר ממושלמת אלא תהיה כזאת שידברו עליה למשך זמן רב.

השארת תגובה