כל מי שמתכנן חופשה משפחתית מנסה להוזיל ככל האפשר את המחיר, שכן אין מדובר בדרך כלל בחופשה במחיר זול. כאשר יוצאים לחופשה משפחתית היא כוללת זוג הורים ולפחות שניים או שלושה ילדים – עובדה שתשקף במחיר הלינה ושירותי האירוח הנוספים שיוחלט להזמין. כך למשל צימרים למשפחות עם בריכה עולים בדרך כלל יותר מצימרים שאין בריכה בקרבתם וזהו סוג הצימרים שכדאי לנסות להשיג להם מחיר מוזל בסמוך למועד היציאה לחופשה.

כאשר מחפשים צימרים למשפחות ברגע האחרון יש סבירות גבוהה למצוא צימר טוב ואיכותי ברמה גבוהה שהמחיר שלו יהיה יחסית זול. אך במקביל חשוב לקחת בחשבון שההמתנה עד לכמה ימים לפני החופשה עלולה להוות סיכון, שכן לא יישארו צימרים פנויים ואז עלול הלקוח לצאת קירח מכן ומכאן – וכלל לא לצאת לחופשה. יחד עם זאת, ברוב המקרים צימרים בצפון למשפחות לא תמיד יהיו בתפוסה מלאה ואפשר יהיה למצוא מקום פנוי גם כשמנסים ברגע האחרון. זו הסיבה שתמיד אפשר וכדאי לנסות, שכן אין מה להפסיד.

איך לבחור צימרים למשפחות ברגע האחרון?

הבחירה בצימר שיוזמן ברגע האחרון מתבססת על אותם עקרונות שעליהם חושבים בעת שמזמינים צימר או חדר אירוח מספיק זמן לפני החופשה – אזור גאוגרפי נבחר, אטרקציות או מקומות שבהם רוצים לבקר, שירותים שמוצעים על ידי בעלי הצימר ועוד. רומנטיכאן, למשל הוא מתחם צימרים המתאים למשפחות וממוקם ביישוב אלמגור מצפון לכנרת. ביישוב ניתן למצוא שקט ושלווה הדרושים ונחוצים בכל חופשה וכמובן נסיעה קצרה בלבד לכנרת המציעה שלל מסלולי טיול ואתרים מרתקים.
כדאי לשאול האם צימרים למשפחות עם בריכה מציעים עסקאות של רגע אחרון והאם שהות בכל אחד מהצימרים מאפשרת טבילה ושחייה בבריכה או שמדובר בתשלום נפרד שיש לשלם מעבר לתשלום עבור הלינה. כאשר מזמינים צימרים למשפחות ברגע האחרון חשוב לשאול ולדעת בדיוק מה כולל המחיר כדי לדעת להיערך בצורה מיטבית – האם יש צורך להצטייד במצרכי מזון או כלי מטבח או שהשהות כוללת ארוחת בוקר או אפילו ארוחה נוספת במהלך היום. תמיד כדאי שמידע זה יהיה ידוע וזמין מראש כדי לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה ביותר.

מתי מזמינים צימר ברגע האחרון?

הזמנת צימרים למשפחות ברגע האחרון מתאימה בכל עונת השנה ובכל סוף שבוע. מלבד האפשרות של הזמנת צימרים משפחתיים ברגע האחרון מדובר בתופעה מוכרת בענף התיירות כולו וגם כאשר מדובר על תקופת החגים שנחשבת לעמוסה יותר – עדיין ישנם לא מעט צימרים שאפשר למצוא בהם מקומות ברגע האחרון. מי שעושה זאת חושב שבעצם אין מה להפסיד ובמקרה הגרוע אולי לא יהיה מקום בסופו של דבר אבל בהחלט ייתכן והוא יוכל להשיג חופשה מחיר מצוין.
דבר נוסף וחשוב לדעת על צימרים למשפחות ברגע האחרון הוא נושא הספונטניות. אנשים רבים מחליטים בן רגע לצאת לחופשה ופשוט מזמינים על המקום צימר לאירוח באחד מהימים הקרובים. כך הופכת החופשה כולה למרגשת במיוחד מפני שהיא קורית מעכשיו לעכשיו ולא צריך להמתין זמן רב עד שיגיע הזמן לארוז את החפצים, להיכנס אל ברכב ולנסוע לחופשה שתביא אתה ניתוק מהשגרה היומיומית וכמובן גיבוש משפחתי, יצירת זיכרונות וחוויות ואיך אפשר בלי הרבה מאד כיף משותף.

השארת תגובה