צימרים לזוגות - רומנטיכאן

Love, Love, Love

אנחנו ברומנטיכאן מבינים לליבם של זוגות הרוצים לנפוש בצימר פרטי ומפנק מבלי לשמוע את רעשם של זעטוטים זבי חוטם.
לשם כך בנינו את הצימרים שלנו במחשבה ליצור את כל מגוון הנוחות והבידור מבלי שתצטרכו לצאת מהצימר עצמו או מהאיזור האישי סביבו.
הצימרים שלנו מאובזרים ומצויידים בכל הדרוש לזוג בחופשה: ג'קוזי מפנק, טלוויזיה בכבלים, מרפסת פרטית, מטבחון ועוד.
אפילו לבקתות העץ שלנו נתנו שמות של זוגות קלסיים.
אז אם אתם מעוניינם לתפוס קצת שלווה ולהינות משקט אמיתי, אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולנפוש באווירה רומנטית ומרגיעה באחת מהבקתות שלנו המוקפות צמחייה וטבע גלילי.

בארץ ניתן למצוא כיום סוגים שונים של צימרים - צימרים לזוגות, צימרים המתאימים למשפחות (גרעיניות או מורחבות) או צימרים פשוטים המתאימים לאירוח בסיסי בלבד. הסוגים השונים נבדלים זה מזה ברמת האירוח שהם מציעים, המתקנים המוצעים מלבד הלינה עצמה, העיצוב של הצימר והשירותים הקיימים בתוכו. צימרים המוצעים לאירוח של זוגות הם בדרך כלל רומנטיים יותר, דיסקרטיים יותר ומציעים שירותים ומתקנים המתאימים לחופשה רומנטית וזוגית כדי למלא מצברים ולהיטען באנרגיות חדשות וחיוביות.

מה מציעים צימרים לזוגות?

כאמור, זוגות המגיעים אל צימרים המוצעים לזוגות מעוניינים בדרך כלל בחופשה שקטה, רומנטית ומבודדת. בני הזוג ירצו להתנתק מהשגרה, להתרכז בזוגיות ולאפשר הקדשת זמן ותשומת לב האחד לשני. לשם כך תהיה האווירה בצימר בדרך כלל שלווה ורגועה, ישנם הרבה צימרים לזוגות העשויים מבקתות עץ ומעוצבים בצבעים חמים ומזמינים תוך שימוש באלמנטים המשרים רוגע ורצון להישאר ביחד ולבלות זמן איכות זוגי. בצימרים אלה יהיה בדרך כלל אמבט ג'קוזי לשימוש בני הזוג. צימרים לזוגות יהיו ממוקמים בלב ליבם של יישובים מבודדים יחסית ולא במרכזן של הערים הגדולות. בכך הם יאפשרו לבני הזוג אירוח שקט מושלם שבו לא יהיו שום הפרעה או הסחת הדעת. בני הזוג יוכלו להחליט האם הם משלבים את האירוח עם טיול או ביקור באתרים שונים או מתרכזים בשהות נינוחה בצימר עצמו מבלי לצאת ממנו כלל. הם יכולים לבדוק אפשרות של שליחת ארוחה זוגית ורומנטית אליהם אל הצימר ובכך גם לחסוך נסיעה אל מסעדה.

היכן למצוא צימרים לזוגות?

כמובן שאצלנו ברומנטיכאן. במקום יש מתחם צימרים מבודדים המוגדרים בתור צימרים לזוגות והם ממוקמים הרחק מהצימרים המתאימים למשפחות עם ילדים, על מנת לאפשר לזוגות את השקט, השלווה והדיסקרטיות שאמור להציע להם צימר רומנטי. כאשר מבררים פרטים בטרם הזמנת החופשה כדאי להגדיר במפורש שמחפשים צימרים לזוגות כדי שלא תהיה אי הבנה ויוזמן צימר העונה על הדרישות של הזוג.