למי מתאימים צימרים בצפון עם בריכה?

אזור צפון הארץ מציע סוגים שונים של חופשות, אירוח, נופשים או צימרים למשפחות. כל צימר מציע שירותים שונים מצימרים אחרים וכל סוג אירוח מתאים לנופשים אחרים ולסוג אחר של חופשה. איך אפשר לבחור מבלי להתבלבל? פשוט מאד, צריך להגדיר מראש מה חשוב שיהיה בחופשה, מה התקציב שמיועד לחופשה ועל מה לא מוותרים. למשל – צימר רומנטי בצפון אינו מתאים לבילוי משפחתי ולכן אם מדובר על חופשה עם ילדים צעירים הכי כדאי לחפש צימרים בצפון עם בריכה.

מה היתרון של בריכה בצימר?

מדינת ישראל היא מדינה חמה ולחה רוב ימות השנה. הפעולה המרעננת ביותר והנעימה ביותר שניתן לבצע בימים החמים והלוהטים תחת השמש היוקדת היא שכשוך במי הבריכה הצוננים, בין אם מדובר על צימרים בצפון עם בריכה או בבריכה השכונתית הקרובה אל הבית. כאשר מתכננים חופשה משפחתית הכוללת גם ילדים בגילאים שונים, מומלץ מאד לברר אופציות של צימרים עם בריכה מפני שהימצאות בריכה במתחם הצימר עשויה לחסוך נסיעה אל בריכה חיצונית. כך ניתן להישאר במתחם, לנוח ליד הבריכה ולא לעזוב את המקום לשם כך.

צימרים רבים המוגדרים בתור צימרים למשפחות מציעים בריכה צמודה המיועדת לשימוש אורחי הצימרים. ישנם אפילו צימרים בצפון עם בריכה פרטית צמודה, אם כי היא תהיה לבטח קטנה יותר. כאשר מדובר על צימרים הממוקמים בתוך מושב או קיבוץ כדאי לבדוק האם ישנה בריכת שחייה השייכת למושב או לקיבות ואורחי הצימרים מוזמנים לרחוץ בה ולעשות בה שימוש. חופשה משפחתית היא זמן לנוח, לבלות יחדיו וליצור חוויות וזיכרונות שיישארו לנצח. בריכה מוסיפה חוויות רבות הנוצרות תוך משחק במים.

איך בוחרים צימרים בצפון עם בריכה?

כאשר מבררים פרטים בנוגע לחופשה צריך להתחיל מפסילת הצימרים שאינם עומדים בדרישות או בקריטריונים שהוגדרו – כמו למשל צימר רומנטי בצפון. אט אט נשארים עם רשימה של צימרים העומדים בדרישות, מתאימים לחופשה משפחתית ויש בהם בריכה. השלב הבא הוא יצירת קשר עם בעליהם של כל הצימרים, לשמוע מה יש להם לספר בנוסף לידוע, להתייעץ בנוגע למועדים פנויים ולשמוע על הצעות אטרקטיביות המתאימות למזמיני חופשות בצימר.

בשיחה זו עלולות לצוץ בעיות או אי תאימויות הקשורות בהזמנת הצימר וכך גם צימר שנוצר קשר טלפוני עם בעליו עלול להתברר בסופו של דבר כלא מתאים או לא רלוונטי. כך מתקדמים אט אט עד שלבסוף מוצאים צימרים בצפון עם בריכה שמתאימים מכל הבחינות ועומדים בכל הקריטריונים – תאריך מבוקש, תקציב, התאמה לאורחים שאמורים להגיע לנופש, מיקום גאוגרפי והתאמה למסלול הטיול שנרקם אט אט. אין ספק שהחוויה הטובה ביותר תתקבל ממי שמזמין צימרים עם בריכה ולא מתפשר עד שמוצא את הצימר הנכון והמושלם לו ולבני משפחתו.

ישנן לא מעט משפחות אשר מחפשות מתחם של צימרים שיש בו בריכה צמודה המאפשרת להורים לנוח ולא להתרוצץ בין מקום למקום וגם מאפשרת יום שלם של מנוחה במתחם הצימרים מבלי לנסוע לטיול, סיור או ביקור באתרים ואטרקציות. כאשר יוצאים לחופשה של כמה ימים כדאי לשלב יום כזה של בילוי בבריכה ורק למחרת להמשיך את הנסיעות מחוץ למתחם הצימרים. כך תתקבל חופשה מגוונת הכוללת מרכיבי טיול שונים שגם יתאימו לכל מי שלוקח חלק בחופשה וגם יאפשרו זיכרונות וחוויות שיישארו עם כולם לנצח.

השארת תגובה