סוגי הצימרים, חדרי האירוח ואפשרויות האירוח המוצעים כיום הן לזוגות והן לקהל הרחב מתאימים לכל סוג של חופשים ולכל האורחים והנופשים. כאשר מדובר על זוגות, בדרך כלל יש צורך לחפש צימר רומנטי בצפון כדי ליהנות מחוויה כוללת של נוף, שקט, שלווה וכמובן השירותים שמציע הצימר המפנק. כאשר מחליטים לצאת לחופשה זוגית ולחפש צימרים בצפון לזוגות חשוב מאד לבחון ולבדוק היטב מה כולל הצימר, אילו שירותים נוספים ניתן לקבל בתשלום או כחלק מההזמנה וכך להחליט איזה צימר הכי יתאים לחופשה המתוכננת.

מה צריך לדעת על צימרים בצפון לזוגות?

כאשר מדברים על חופשה זוגית הכוונה היא לחופשה ללא ילדים ורצוי שגם הצימר הנבחר יהיה כזה המותאם לזוגות ולא יהיו סביבות צימרים הפונים למשפחות עם ילדים. זוגות היוצאים לחופשה רוצים שקט, התנתקות מהשגרה היומיומית והמשפחתית וזמן איכות רומנטי ואינטימי. בני הזוג צריכים להחליט האם הם מתכוונים רק לנוח בצימר וכך (צימרים בצפון עם בריכה לא יתאימו, למשל) או שהם מעוניינים לשלב בחופשה גם טיול באזור, ביקור באתר מסוים או ארוחה במסעדה.

צימרים בצפון לזוגות מציעים בדרך כלל חדר מפואר ומפנק, מיטה גדולה עם מצעים שיהיו לבטח נעימים למגע על העור, אמבטיה גדולה ו/או ג'קוזי בתוך החדר או מחות לו – אל מול הנוף המרהיב ובידוד מוחלט ממבקרים או אורחים אחרים. בעליו של צימר רומנטי בצפון עשוי להציע ארוחת בוקר שתוגש בחדר עצמו מבלי שבני הזוג יצטרכו לעזוב את החדר. ניתן לשדרג את השהות עם קערת פירות טריים, בקבוק יין צונן או חפיסת שוקולד מובחר שאף אחד לא יוכל לסרב לו.

איך להחליט לאיזה צימרים נוסעים?

כאשר מתרשמים ממגוון של צימרים בצפון לזוגות חשוב לבדוק מה כוללת השהות, מה יש בתוך החדר ואילו שירותים ניתן להוסיף ולהזמין בנפרד. הדבר שבדרך כלל מנחה את הזוגות שמעוניינים לצאת לחופשה רומנטית הוא השקט והשלווה וכמובן הדיסקרטיות והאינטימיות שלהן יזכו. מיקום הצימר חשוב אף הוא מפני שלעיתים החופשה תהיה קצרה מאד ובני הזוג לא ירצו לבזבז זמן רב בנסיעה ארוכה. יחד עם זאת, מדובר בהזדמנות מצוינת להגיע אל צפון הארץ והרי ידוע ברמת הגולן והגליל מציעים נופים עוצרי נשימה.

גם התקציב משחק תפקיד חשוב ביותר בבחירת צימרים בצפון לזוגות. המגוון העצום של צימרים לזוגות מאפשר בחירה מתוך קשת רחבה מאד של מחירים שכל זוג יכול להתאים לתקציב שהוא מעמיד לטובת היציאה לחופשה בצימר. במידה ובודקים צימרים בצפון עם בריכה למשל, כדאי לברר האם הבריכה מייקרת את עלות הצימר ובמידה ואין היא הכרחית אולי אפשר לוותר עליה וכך לחסוך בעלות הכוללת של הצימר והחופשה.

כאשר בוחנים את הרשימה האפשרית של צימרים לזוגות אין ספק שהבחירה מרגשת מאד ומעמד ההזמנה אפילו יותר. זה הזמן שבו כבר יודעים שלחופשה יש תאריך ידוע ומוגדר, יש למה לצפות ויש תאריך מיוחל להסתכל אליו. ישנם לא מעט זוגות שחופשה כזאת תהיה החופשה הזוגית הראשונה שלהם מאז שנולדו הילדים ואין הזדמנות טובה ממנה לשים את הילדים והעניינים המשפחתיים בצד, לשכוח מהשגרה ולשקוע לחופשה זוגית, רומנטית, אינטימית שתוקדש כולו להשלמת פערים ובילוי זמן איכותי ביחד.

השארת תגובה