בכל שנה, בתקופה הקודמת להגעת החגים זה הזמן להתחיל לחפש ולהזמין מתחם צימרים למשפחות כדי להבטיח שיהיה מקום לחופשה בימים של החג. במקרים רבים מדובר בכמה משפחות היוצאות לחופשה משותפת, בין אם מדובר בכמה משפחות הנמנות על אותה משפחה מורחבת או כמה משפחות שיש ביניהן מכנה משותף אחר או חברות ארוכת שנים. תמיד כדאי לחפש מתוך רשימה של צימרים מומלצים וכך בעצם לוודא שנקודת הפתיחה לחופשה תהיה חיובית וטובה כבר מההתחלה.

כאשר בוחנים מתחם צימרים למשפחות כדאי לוודא שהוא מתאים לגילאי הילדים שעומדים לקחת חלק בחופשה על מנת שיהיה להם מה לעשות במהלך החופשה והם לא ימצאו את עצמם משועממים. חדרי האירוח שיהיו הכי מתאימים לאירוח משפחתי הם בדרך כלל צימרים עם בריכה מפני שהבריכה בדרך כלל מהווה אטרקציה בפני עצמה וכל מי שהגיע לנפוש, ללא קשר למינו או לגילו יכול להעביר בה זמן בילוי רב בחברת אחיו, אחיותיו או חבריו. זה היתרון הגדול שבהזמנת מתחם צימרים למשפחות. לכל חופשה ולכל מספר לילות של נופש.

מתחם צימרים למשפחות – אילו שירותים נמצא שם?

מתחם שכזה יתאים כמובן את המתקנים והאפשרויות לכאלה המתאימים לחופשה משפחתית – צימרים עם בריכה, גן שעשועים, פינת חי, ביקור באטרקציות, מרכזי מבקרים, פארקי מים או אתרים שבסביבה או טיול שקט ונינוח ביישוב שבו נמצא מתחם הצימרים. בנוסף לכך, יהיה בדרך כלל שטח גדול בסמיכות לצימרים עצמם – שטח שיתאים למשחק חופשי של הילדים המכירים זה את זה מכל המשפחות ובעת שהם משחקים יחדיו יוכלו ההורים שלהם להישאר לשבת בצימר, לנוח וליהנות משיחה נעימה, שתיית קפה או זמן מרגוע.

צימרים למשפחות מתאימים לנופשים אלה גם מבחינת תכולת הצימר והחלק הפנימי שלו – מיטות ילדים, אמבטיה גדולה, יותר מחדר שירותים אחד וחדרים נפרדים על מנת שאפשר יהיה לישון בשקט ובשלווה ללא הפרעה. מתחם צימרים למשפחות יהיה מורכב מצימרים גדולים יחסית שתהיינה בהם בין ארבע לשש מיטות, על פי מספר הנופשים שיגיעו ליהנות מהשהות בצימר. אפשר יהיה להחליט האם יוצאים מהמתחם על מנת לבקר באתרים ואטרקציות סמוכים או שנשארים במשך כל החופשה בתוך המתחם ונהנים מהפעילויות המוצעות בו.

איך לבחור את המתחם הצימרים המתאים ביותר?

ישנם כמה עקרונות חשובים לזכור כאשר מחליטים להזמין מתחם צימרים למשפחות. ראשית – מספר הצימר צריך להתאים למספר המשפחות היוצאות לחופשה ביחד. במידה ובמתחם הצימרים אין מספיק צימרים פנויים כמובן שאין טעם להמשיך לברר פרטים וצריך לחפש מתחם אחר. חשוב לשאול מה כולל המחיר ואילו פעילויות מוצעות הן בתוך מתחם הצימרים והן מחוצה לו. במקומות רבים ניתנת הנחה במחיר הכניסה לאתרים או אטרקציות הנמצאים בסמוך וכך ניתן ליהנות מהוזלה משמעותית במחיר.

ישנם צימרים מומלצים רבים המתאימים למשתתפים רבים וכאשר משכילים לברר את כל הפרטים החשובים אין ספק שתתקבל לבסוף הבחירה הנכונה והמתחם שייבחר יהיה זה המושלם והמתאים ביותר לכל הנופשים בכל הגילאים. כאשר החופשה מהנה, נעימה ומוצלחת – יישארו כולם עם טעם של עוד וירצו כבר עם חזרתם מהחופשה לתכנן את החופשה הבאה. ישנן משפחות השומרות אמונים למתחם צימרים מסוים והנחילו מסורת של נסיעה משותפת לאותו המתחם מדי שנה או מדי חג. כך בעלי הצימר מכירים אותם ותמיד שמחים לקבל אותם שוב.

השארת תגובה